Twarz

Strona główna / Twarz

PRZEKŁUWANIE USZU
Przekłuwanie uszu pistoletem jest zabiegiem szybkim oraz bezbolesnym.Do jego wykonania używa się urządzenia, które dosłownie wstrzela wpłatek ucha jednorazowe,antyalergiczne kolczyki.Nazywa się je kolczykami leczniczymi bo ich zadaniem jest ułatwienie procesu gojenia się dziurek. Dlatego tak ważne jest aby przestrzegać zalecany czas noszenia ich.
alarm
30 min
PEELING KAWITACYJNY+MASKA ALGOWA
Jest to jeden z zabiegów kosmetycznych który ma celu oczyszczenie skóry, poprzez powstawaniu w cieczy pęcherzyków powietrza pod wpływem zmniejszonego ciśnienia. Przy spadku ciśnienia pęcherzyki zapadają się, co powoduje bardzo skuteczne oczyszczanie.
alarm
60 min
SONPOFOREZA+AMPUŁKA+MASKA ALGOWA
Podczas zabiegu sonoforezy wykorzystuje się ultradzwieki o czestotliwosci 1MHz które stymulują skórę, poprawiają metabolizm ,krążenie krwi a także odnowę komórkową w skórze. Wykorzystanie ultradźwięków do wtłoczenia substancji czynnych (ampułki) wpływa na rozluźnienie połączeń miedzy komórkami naskórka, tworząc mikro kanały którymi wprowadzane substancje mają możliwość przedostać się w głębsze warstwy skóry.
alarm
60 min
LIPOLIZA INEKCYJNA
To innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała. Polega na wstrzyknięciu preparatu do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym.
alarm
60 min
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Zabieg polegający na dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji aktywnych które mogą działać leczniczo,regenerująco i odżywczo. Mezoterapie mikroigłową wykonuje się poprzez mikronakłucia prowadzące do pobudzenia krążenia autoregeneracji skóry i stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu. W celu wzmocnienia efektu stosowane są również ampułki.
alarm
60 min
MEZOTERAPIA IGŁOWA
Podczas mezoterapi igłowej do naszej skóry za pomocą igły wstrzykiwany jest koktajl zawierający cenne substancje, dobierany jest idnywidualnie do potrzeb naszego organizmu i kondycji skóry. Zabieg jest wykonywany na miejscowym znieczuleniu.
alarm
60 min
Marcelińska 94/206,
60-324 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 10:00 - 19:00,
Sob 9:00 - 15:00

Marcelińska 94/206,
60-324 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 10:00 - 19:00,
Sob 9:00 - 15:00

facebook
home Pn - Pt 10:00 - 19:00, Sob 9:00 - 15:00
stay_primary_portrait +48 570 200 616
REZERWACJA