O nas

Strona główna / O nas

Pasja, wiedza, doświadczenie – oto my!Witaj w naszym salonie – miejscu, gdzie spotka Cię wyłącznie to, co przyjemne. Zajmujemy się wykonywanie zabiegów związanych z urodą i pielęgnacją, by każdej kobiecie zapewnić poczucie piękna i zadbania. Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo i najwyższa jakość wykonywanych usług, które gwarantujemy dzięki doświadczeniu oraz korzystaniu z marek i sprzętów z najlepszych kosmetycznych półek.
Kobiece piękno jest dla nas czymś niezwykłym – chcemy je odpowiednio podkreślać, dbać o nie, wydobywać, zachować. Dlatego też każdą Klientkę traktujemy indywidualnie – służymy doradztwem i profesjonalizmem w zakresie doboru odpowiednich zabiegów i urodowych trików. Doskonale wiemy, jak spełniać oczekiwania, doradzać, jak zadbać o zadowolenie. W ofercie naszego salonu kosmetycznego w Poznaniu znajdzie się mnóstwo zabiegów związanych zarówno z oddziaływaniem na cerę, jak i tych, które pomogą nieco podkreślić atuty urody. Walczymy o piękno – to ukryte i to, które od razu widać. Naszym polem bitwy jest Grunwald, a bronią wysoka jakość usług i doświadczenie. Każda kobieta znajdzie u nas odpowiedź na pytanie o to, jak być jeszcze piękniejszą!

Jeśli chcesz dogłębnie zadbać o swoją cerę lub też interesuje Cię przedłużenie lub lifting rzęs – Poznań czeka na Ciebie, a w nim nasz salon, który stoi otworem dla każdej kobiety, która pragnie o siebie zadbać. Wybierzemy odpowiedni zabieg dla Ciebie, zadbamy o każdy detal Twojego piękna – niech zachwyca jeszcze bardziej!
Kim jesteśmy?
Oliwia Garstka

Doświadczona kosmetyczka i lingeristka, prawdziwa fascynatka kobiecego piękna i mistrzyni w swoim fachu. Dba o organizację salonu i o to, by każda kobieta czuła się w nim wyjątkowo. Zabiegi w jej wykonaniu to doskonałe połączenie relaksu i efektywności. Bezbłędnie odczytuje potrzeby skóry i marzenia Klientek, dobierając zabiegi tak, by wywoływały i zapewniały długotrwały zachwyt. Cechuje ją delikatność, ale i pewność działania. Oliwia jest spokojna i zawsze uśmiechnięta. Jej praca to jej pasja, co zawsze widać w podejściu do Klientek i efektach jej pracy. Najważniejsze są dla niej bezpieczeństwo i zadowolenie. Jest perfekcjonistką w każdym calu – nie umknie jej żadna rzęsa, żaden centymetr skóry nie obejdzie się bez pielęgnacji. Ceni także naturalność. Uwielbia sprawiać przyjemność – nic nie cieszy jej tak, jak zachwyt zadowolonych Klientek i ich powrót do salonu. W branży działa od 6 lat, ale wciąż poszerza swoje kompetencje, bo uważa, że sekret wiecznego piękna leży w ciągłym zdobywaniu wiedzy o tym, jak o nie dbać.


Jacek Gadulski

Menager salonu z czteroletnim doświadczeniem i, podobnie jak Oliwia, prawdziwy koneser kobiecego piękna. Dba o to, by każda Klientka była traktowana jak bogini. Zwraca ogromną uwagę na dobór odpowiedniego sprzętu oraz kosmetyków, dzięki którym salon może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Otwarty na innowacje, ale wierny naturalności – dąży do tego, by wspierać, a nie tuszować prawdziwe piękno przy wykorzystaniu najlepszych możliwości. Jacek jest niezwykle otwarty i zawsze radosny, a jego pozytywna energia jest wyczuwalna już od przekroczenia progu salonu. Choć sam nie wykonuje zabiegów, wie o nich wszystko. Chętnie więc rozmawia i objaśnia Klientkom ich tajniki, służąc przy tym pomocnymi radami. Przede wszystkim jednak dba o to, by zapewnić jak najwyższą jakość usług i obsługi oraz bezpieczeństwo. Zawsze skupia się na zadowoleniu Klientek, dbając nie tylko o pozytywne relacje, ale i miłą atmosferę w salonie. To miejsce to jego perełka – stara się, by panował w nim przyjemny klimat, sprzyjający tworzeniu wszystkiego, co piękne.


Marcelińska 94/206,
60-324 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 10:00 - 19:00,
Sob 9:00 - 15:00

Marcelińska 94/206,
60-324 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 10:00 - 19:00,
Sob 9:00 - 15:00

facebook
home Pn - Pt 10:00 - 19:00, Sob 9:00 - 15:00
stay_primary_portrait +48 570 200 616
REZERWACJA